دسته‌ها
دستگاه بزرگ کننده آلت

خرید اینترنتی ویبراتور مردانه (لرزاننده و افزایش لذت)

حلقه ویبراتور مردانه محصولی جدید و کاربردی برای زوج هایی است که می خواهند رابطه با کیفیت بالا و لذت مضاعف داشته باشند.

مشکلاتی از جمله زود انزالی و عدم نعوظ کامل از جمله مشکلات رایج برای مردان می باشد و این مشکلات باعث می شوند کیفیت رابطه کاهش یافته و به تدریج میل جنسی افراد سرکوب شود. حلقه ویبراتور می تواند برای بخشی از مشکلات زناشویی مردان پاسخ مناسبی باشد به این صورت که با افزایش لذت رابطه میل جنسی را در افراد افزایش داده و موجب خواهد شد که افراد برای رابطه ترغیب شوند. همچنین تحقیقات نشان می دهد که این محصول می تواند تاثیرات مثبتی بر زودانزالی داشته باشد و تا حدودی یک درمان غیر دارویی برای زود انزالی به حساب می آید. در مورد مشکلی همچون عدم نعوظ کامل نیز این محصول می تواند با ایجاد پالس های منظم و ریتمیک جریان خون را در آلت افزایش داده و موجب سفت تر شدن آلت مردانه گردد.

خرید حلقه نعوظ

قطعات مختلف این محصول عبارتند از یک حلقه از جنس سیلیکون با کیفیت ، دو عدد باطری کوچک ، کلید روشن و خاموش و موتور الکتریکی دارای وزنه لرزاننده و در کل می توان کارکرد محصول را به این صورت شرح داد:

حلقه ویبراتور مردانه در واقع حلقه ای سیلیکونی است که در قسمت انتهایی آلت مردانه قرار می گیرد و با استفاده از کلید روش شده و با ایجاد لرزش های منظم و ریتمیک موجب تحریک گیرنده های حسی موجود در بافت آلت شده و تحریک را افزایش داده ، موجب افزایش گردش خون شده و در کل لذت رابطه را افزایش می دهد. استفاده از این محصول موجب افزایش لذت حتی برای همسر نیز میشود زیرا لرزش های آن به شریک جنسی منتقل شده و او را نیز تحریک خواهد نمود.

حلقه ویبراتور برای چه افرادی کاربرد دارد ؟

این محصول برای افرادی که از زود انزالی رنج می برند مناسب است و تاثیرات مثبتی خواهد داشت

این محصول برای افرادی که از مشکل عدم نعوظ کامل رنج می برند بسیار کارآمد و موثر است

حلقه ویبراتور برای افرادی که میل جنسی پایینی دارند بسیار عالی است و موجب ترغیب آنها خواهد گردید

همچنین برای هر فردی که می خواهد لذت رابطه ی جنسی را افزایش دهد نیز پیشنهاد می شود این محصول را امتحان نماید

قیمت قبلی: ۵۰۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۴۰۰۰۰ تومان

خرید محصول

کاربرد حلقه ویبراتور

نحوه استفاده از دستگاه بسیار ساده و سریع است به این صورت که آلت خود را درون حلقه قرار داده و حلقه را تا انتهای آلت عقب می کشید و سپس با زدن دکمه روی دستگاه آن را روشن می نمایید. موتور دستگاه شروع به تولید لرزش های ریز کرده و شما می توانید رابطه عاشقانه خود را شروع نمایید. استفاده از حلقه ویبراتور مردانه هیچ محدودیتی ندارد و این محصول عوارض جانبی نیز نخواهد داشت.

در هنگام استفاده از این دستگاه همواره بعد از استفاده قسمت موتور و باطری را خارج نموده و حتما قسمت سیلیکونی آن را شست و شو نمایید. دقت کنید این محصول به طوری طراحی شده است که به راحتی قسمت موتور و باطری از قسمت سیلیکونی جدا می شود و این امر موجب راحتی برای شست و شو می شود. بهتر است مانند هر وسیله شخصی دیگر تنها یک فرد از حلقه ویبراتور استفاده نماید و برای جلوگیر یاز انتقال بیماری های پوستی از استفاده همزمان چند نفر از یک دستگاه خودداری نمایید.

قیمت قبلی: ۵۰۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۴۰۰۰۰ تومان

خرید محصول

حلقه ویبراتور

استفاده از این دستگاه می تواند جایگزین مناسبی برای داروهای نعوظ و افزایش میل جنسی باشد ، زیرا هیچ عوارض ناخواسته ای نداشته و همچنین محدودیتی در استفاده ندارد. همچنین حلقه ویبراتور مردانه می تواند هم با کاندوم و هم بدون کاندوم مورد استفاده قرار بگیرد و از این جهت نیز محدودیتی ندارد.مطمئن باشید در صورتی که این محصول را امتحان نمایید شیفته تاثیرات آن خواهید شد. زیرا لذت رابطه جنسی را تا چندین برابر افزایش داده و ارگاسم لذت بخشی را به ارمغان می آورد.

نکته مهم این است که این محصول را از منابع معتبر تهیه نمایید زیرا محصولات متفرقه ای که کیفیت ساخت آنها معلوم نیست در بازار موجود است و خرید اینترنتی ممکن است برای فروش محصولات با کیفیت نامناسب مورد استفاده افراد سودجو قرار بگیرد.

قیمت قبلی: ۵۰۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۴۰۰۰۰ تومان

خرید محصول

حلقه ویبراتور مردانه


برای سفارش آنلاین این محصول از فرم زیر استفاده نمایید:


3.7/5 (3 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *