دسته‌ها
قرص تاخیری

خرید قرص وگادول بهترین قرص تاخیری و راست کننده

قرص تاخیری وگادول اصل معروف به بهترین قرص تاخیری فوری ، دارای تاثیر آنی با قیمت ارزان و تخفیف ویژه با ضمانت تحویل داروی اورجینال

طبق آمار تحقیقاتی حدود ۴۰ درصد از مردان ایرانی دچار مشکل زودانزالی هستند و همانطور که میدانید زودانزالی در مردان می تواند موجب عدم ارضای جنسی کامل زنان و عدم رسیدن به اوج لذت (ارگاسم) شده و در طول زمان این عدم رضایت جنسی می تواند موجب بروز مشکلاتی در کانون خانواده شود. طبق آمار غیر رسمی حدود ۳۰ درصد از طلاقها ریشه در عدم رضایت جنسی زوجین دارند و مشکل زود انزالی مردان در این بین نقش جدی دارد.

برای درمان مشکل زود انزالی یکی از راه های پیشگیری و درمان این مشکل استفاده از قرص های تاخیری است. اما انتخاب قرص تاخیری مناسب از بین این همه برند های متفاوت موجود شاید کار مشکلی باشد. ما یکی از قویترین و موثرترین قرص های تاخیری یعنی قرص وگادول را به شما معرفی و عرضه می نماییم.

قرص تاخیری وگادول داروی ترکیبی بسیار موثری است که جزو بهترین داروهای تاخیری به شمار می رود. این دارو به شدت تاثیر گذار است و می تواند تا ۴۵ دقیقه انزال را به تاخیر بیاندازد و به همین دلیل به عنوان داروی تاخیری ۴۵ دقیقه ای معروف است.

ویژگی های قرص وگادول

تا ۴۵ دقیقه انزال را به تاخیر می اندازد

موجب ایجاد نعوظ کامل (سفت شدن آلت) شده و نعوظ را در طول رابطه حفظ می کند

با برطرف نمودن مشکل زود انزالی موجب افزایش اعتماد به نفس در مردان می شود

میل جنسی را افزایش داده و شور جوانی را به فرد می دهد

اضطراب و استرس را از بین می برد

موجب رضایت شریک جنسی می گردد

قیمت قبلی: ۵۰۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۴۰۰۰۰ تومان

خرید محصول

قرص تاخیری وگادول یک یک داروی تاخیری فوری است و نیاز به مصرف مداوم ندارد. کافیست تنها یک ساعت قبل از رابطه یک عدد قرص وگادول (و یا نصف قرص!) را به همراه آب کافی میل نمایید و تاثیرات مثبت این قرص را در زندگی زناشویی شاهد باشید.

قرص وگادول نیمه گیاهی بوده و در صورت رعایت دوز مناسب عوارضی نخواهد داشت.

منظور از دوز مناسب این دارو این است که در طول یک شبانه روز بیش از یک قرص نباید مصرف شود.

قیمت قبلی: ۵۰۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۴۰۰۰۰ تومان

خرید محصول

قرص وگادول از سالهای گذشته در بین مصرف کنندگان قرص های تاخیری دارای شهرت بوده و همواره جزو پرفروش ترین داروهایی بوده که برای درمان زود انزالی استفاده می شده اند. اما نمونه جدید این دارو به صورت اختصاصی توسط ثمین طب ارائه می شود و می توانید تصاویر این محصول را مشاهده نمایید که این دارو در بسته بندی ۶ عددی ارائه می گردد. شایان ذکر است که این محصول بسایر جدید بوده و دارای تاریخ تولید و انقضای معتبر می باشد و تولید قرص های ارائه شده توسط وبسایت ما مربوط به سال ۲۰۱۸ میلادی یعنی کمتر از ۶ ماه قبل می باشد.

قیمت قبلی: ۵۰۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۴۰۰۰۰ تومان

خرید محصول

 


برای سفارش آنلاین این محصول از فرم زیر استفاده نمایید:


3.3/5 (3 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *