دسته‌ها
قرص بزرگ کننده دائمی آلت

قرص مکس من امریکایی ۶۰ عددی اورجینال

قرص مکس من ۶۰ تایی محصولی از کشور آمریکا برای درمان زودانزالی و تقویت نعوظ و همچنین تقویت قوای جنسی آقایان

به احتمال بسیار بالا با برند مکس من آشنایی دارید ، یک برند آمریکایی است که تحت نام آن داروهای تقویت جنسی تولید و ارائه می شود. این برند از سالها پیش تولید شده و محصولات آن قابل توجه بسیاری قرار گرفته است. داروی تحت نام مکس من ابتدا برای ایجاد تاخیر در انزال تولید شده بود اما در نهایت این برند محصول “مکس من ۶۰ تایی” معروف به Maxman II را معرفی و ارائه نمود. این نمونه از دارو در قوطی مشکی رنگ ، شامل ۶۰ عدد کپسول مخصوص تقویت قوای جنسی است که دارای خواص بسیاری برای مصرف کننده است. برای مثال این دارو در کنار اینکه می تواند مانند نمونه های قبلی مکس من انزال را به تاخیر بیاندازد ، می تواند نعوظ را تقویت نموده و همچنین میل جنسی را افزایش دهد و اعتماد به نفس را به مردان بازگرداند.

 maxman قرص

قرص مکس من برای چه افرادی قابل استفاده است؟

قرص مکس من دارویی چند کاربردی است ، به این معنی که می تواند برای مشکلات متعددی راه حل داشته باشد. برای مثال افرادی که دچار مشکل زودانزالی هستند می توانند از این دارو استفاده نمایند و این دارو با افزایش زمان رابطه و به تعویق انداختن انزال ، مشکل زود انزالی آنها را رفع خواهد نمود. و یا مردانی که دچار مشکلاتی در نعوظ آلت هستند نیز می توانند از این دارو برای درمان مشکلات خود استفاده نمایند و مکس من برای آنها نیز درمانی موثر به حساب می آید. (نعوظ به معنی سفت شدن آلت که به صورت طبیعی باید هنگام تحریک آلت سفت شده و در طول رابطه جنسی نیز سفتی آلت حفظ شود که متاسفانه برخی از مردان مشکل نعوظ دارند، یعنی یا آلت کاملا سفت نمی شود و یا اینکه نعوظ در طول رابطه حفظ نمی شود و آلت اصطلاحا می خوابد.) این دارو می تواند تاثیرات مثبتی بر سایز آلت تناسلی داشته باشد بنا بر این اگر از سایز آلت خود راضی نیستید و می خواهید آلتی بزرگتز داشته باشید می توانی از قرص مکس من استفاده نمایید. همچنین افرادی که دچار ضعف جنسی هستند و میل جنسی پایینی دارند نیز با مصرف این دارو می توانند شور جوانی خود را بدست آورند و افزایش میل جنسی را مشاهده نمایند. بنا بر این این دارو می تواند برای رفع سردمزاجی نیز کاربرد داشته باشد. همچنین مصرف این دارو موجب می شود خستگی ناشی از رابطه به سرعت از بین برود و فرد برای رابطه بعدی نیز ریکاوری سریعتری داشته باشد.

قیمت قبلی: ۱۹۰۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۱۸۵۰۰۰ تومان

خرید محصول

ترکیبات قرص مکس من

ترکیبات کپسول مکس من ۶۰ عددی

کپسول های مکس من ۶۰ عددی ترکیبی از بهترین مواد تاثیرگذار گیاهی هستند که برای هدف افزایش کیفیت رابطه زناشویی تولید شده اند از جمله مواد مهم در ترکیبات این دارو عبارتند از :

Ginseng – Maca Powder – Guarana – Avena Sativa – Polypodium Vulgare – L-Arginine – Niacin

این ترکیبات در کنار موادی همچون سیلدنافیل توانسته دارویی عالی برای افزایش توان جنسی آقایان بوجود آورد که با نام کپسول ۶۰ عددی مکس من ۲ در دسترس همه مردان قرار دارد. برای خرید این دارو از طریق ارسال پستی کافیست سفارش خود را از سایت ما ثبت نموده و محصول را درب منزلتان “به صورت محرمانه” دریافت نمایید.

دقت نمایید با استفاده از این دارو می توانید:

جریان خون در آلت تناسلی را افزایش داده و علاوه بر افزایش لذت ، همچنین افزایش سایز آلت را نیز تجربه نمایید.

استقامت و قدرت جنسی خود را بیشتر نموده و احساس اعتماد به نفس خود را بازیابید.

زمان انزال خود را افزایش داده و زود انزالی را درمان نمایید.

نعوظ کامل (سخنی و سفتی آلت) را بدست آورید.

maxman pill

نحوه استفاده از قرص مکس من

می توانید کپسول را ۲۰ دقیقه قبل از انجام رابطه جنسی برای نتایج بهتر مصرف کنید. همچنین، می توانید یک کپسول در صبح و یک کپسول در شب ۱۰ الی ۲۰ دقیقه قبل از رابطه جنسی استفاده کنید.

نکات قابل توجه در مصرف این دارو:

استفاده بیش از دوز توصیه شده در روز می تواند عوارض جانبی داشته باشد.

استفاده از داروهای مشابه در زمان مصرف مکس من ممکن است خطرناک باشد.

افرادی که دچار مشکلات قلبی هستند نباید از قرص های مکس من استفاده نمایند.

قیمت قبلی: ۱۹۰۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۱۸۵۰۰۰ تومان

خرید محصول

مکس من


برای سفارش آنلاین این محصول از فرم زیر استفاده نمایید:


5/5 (2 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *