دسته‌ها
دستگاه بزرگ کننده آلت

دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی مردان

خرید اینترنتی دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی ، دستگاه لارجرباکس بهترین وسیله برای افزایش سایز آلت مردانه با روش کشش فیزیکی

دستگاه لارجرباکس دارای انواع مختلف بوده و با قیمت های متفاوت در سایت های اینترنتی به فروش می رسد. اما شرکت ثمین طب آسیا با برسی همه انواع مختلف این محصول و مقایسه آنها و همچنین در نظر گرفتن قیمت ها تصمیم به عرضه محصول لارجر باکس مگنت دار ساخت شرکت رناس طب نمود. این انتخاب به این دلیل انجام شده که محصولات خارجی مانند دستگاه بزرگ کننده ساخت اسپانیا دارای عملکرد بسیار مشابه محصول رناس طب بوده و تفاوت چندانی ندارد در حالی که قیمت آن نزدیک به سه برابر این محصول است.

دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی

دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی

دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی مردانه لارجرباکس مگنت دار ارائه شده در سایت شرکت ثمین طب آسیا ساخت شرکت رناس طب بوده و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۷۱۰۴۹/۷/ک می باشد. دستگاه لارجر باکس بر اساس کشش متناوب بر روی بافت اسفنجی آلت عمل می کند و در طول زمان به مرور باعث افزایش طول آلت تا ۴ سانتی متر و افزایش جزئی قطر آلت نیز می شود.

کلامی با خریداران اینترنتی :

در خرید های اینترنتی حتما به آدرس بالای سایت دقت نمایید و از خرید نمودن از وبلاگ های غیر معتبر خودداری نمایید به علت اینکه علاوه بر ضرر مالی و دریافت محصولات قلابی و درجه دو و سه ممکن است سلامتی شما نیز بر اثر استفاده از محصولات متفرقه به خطر بیافتد.

قیمت قبلی: ۱۵۰۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف: ۱۴۰۰۰۰ تومان

خرید لارجر باکسدستگاه بزرگ کننده الات مردان

در مقایسه با دیگر روش های بزرگ کننده آلت تناسلی مانند استفاده از دارو (قرص بزرگ کننده آلات تناسلی) و کرم و … استفاده از دستگاه بزرگ کننده آلت بسیار امن تر است. و هیچگونه عوارضی ندارد ، البته نتیجه گرفتن از دستگاه لارجرباکس نیاز به زمان دارد و باید در استفاده از دستگاه صبور باشید و به صورت منظم طول دوره را کامل نمایید.

دستگاه لارجر باکس یک دستگاه کاملا مکانیکی بوده و برای استفاده نیاز به برق و باطری ندارد. این دستگاه دارای چندین مگنت برای تحریک بافت های آلت می باشد که موجب افزایش سرعت بافت سازی شده و در طول دوره استفاده موجب افزایش طول و قطر آلت خواهد شد. برای نتیجه گیری بهتر می توانید به همراه استفاده از این دستگاه همزمان از کرم بزرگ کننده آلات تناسلی نیز استفاده نمایید.

قیمت قبلی: ۱۵۰۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف: ۱۴۰۰۰۰ تومان

خرید لارجر باکس

دستگاه بزرگ کننده دستگاه تناسلی

استفاده از دستگاه لارجر باکس بسیار ساده و سریع می باشد و با انجام مراحل زیر می توانید به راحتی دستگاه را نصب نمایید

ابتدا با استفاده از میله های دستگاه سایز آلت خود را تعیین نمایید و سپس دستگاه را روی آلت قرار داده و کش سیلیکونی را از پشت سر آلت رد کرده و کمی سفت نمایید. (دقت کنید فشار بیش از حد موجب قطع جریان خون نگردد)

پیچ های دو طرف دستگاه را تا حد نیم سانتی متر باز کنید تا آلت تحت کشش قرار گیرد.

در طول روز می توانید دستگاه را زیر شلوار استفاده نمایید و دستگاه هیچگونه مزاحمتی برای انجام کارهای روزانه ایجاد نمی کند.

آموزش تصویری استفاده از لارجر باکس

آموزش استفاده از لارجرباکس

فیلم آموزش استفاده از دستگاه لارجرباکس


برای سفارش آنلاین این محصول از فرم زیر استفاده نمایید:


3/5 (2 Reviews)

5 دیدگاه دربارهٔ «دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی مردان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *