دسته‌ها
اسپری بزرگ کننده و کلفت کننده

اسپری تاخیری و بزرگ کننده و کلفت کننده ویگا

اسپری ویگا محصول کشور آلمان بهترین اسپری کلفت کننده فوری آلت مردان با تاثیر تاخیری قوی بدون کاهش لذت رابطه و بدون عوارض جانبی

اسپری های تاخیری معمولا دارای طرفداران زیادی در بین مردانی که دچار مشکل زود انزالی هستند، می باشند. مصرف  اسپری تاخیری به علت استفاده آسان و موضعی بسیار بالا بوده و در مقایسه با قرص تاخیری ، اکثر مردان ترجیح می دهند از اسپری استفاده کنند. اما چه می شود اگر اسپری تاخیری تاثیر افزایش سایز آلت نیز داشته باشد؟! پاسخ اکثر طرفداران استفاده از اسپری ها معلوم است ؛ عالی می شود!

اسپری بزرگ کننده و کلفت کننده فوری ویگا ساخت کشور آلمان بوده و علاوه بر ایجاد تاخیر در انزال به صورت مقطعی می تواند سایز آلت را بزرگ تر کرده و حجم آن را افزایش دهد.

اسپری تاخیری ویگا

برای جلوگیری از انزال زودرس معمولا چندین راه وجود دارد که به صورت مختصر به این راه حل ها می پردازیم:

    • استفاده از قرص تاخیری : این راه حل معمولا با این سوال همراه است که عوارض این دارو چیست؟ استفاده از برخی قرص های تاخیری می تواند موجب ایجاد عوارض برای مصرف کننده شود. همچنین ماندگاری تاثیر اینگونه داروها در بدن معمولا بیش از ۲۴ ساعت است.
    • استفاده از کرم تاخیری : این روش به علت موضعی بودن دارای طرفداران بیشتری است، اما کرم های تاخیری دارای درصد بالایی از مواد بی حس کننده مانند لیدوکائین می باشند و معمولا با بی حس نمودن آلت تناسلی موجب کاهش لذت طبیعی رابطه می گردند.
    • استفاده از اسپری تاخیری : بیشترین طرفداران را در بین روش های فوق دارند زیرا استفاده موضعی دارند و استفاده از آنها بسیار راحت می باشد. و اسپری های تاخیری دارای درصد بسیار کمی از مواد بی حس کننده می باشند و لذت رابطه را کم نمی نماید.

قیمت قبلی: ۷۵۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۶۵۰۰۰ تومان

خرید محصول

اسپری کلفت کننده

اسپری تاخیری ویگا ؛ یا به اصطلاح اسپری بزرگ کننده ویگا علاوه بر درمان مشکل زود انزالی موجب افزایش سایز آلت نیز می گردد. اما چگونه؟!

اسپری ویگا با افزایش جریان خون در بافت آلت می تواند با افزایش حجم خون پذیری در حوضچه های بافت اسفنجی موجب کلفت تر شدن و بزرگ تر شدن آلت مردانه می شود. البته باید متذکر شویم که این تاثیر افزایش سایز موقطی بوده و با از بین رفتن تاثیر اسپری حجم آلت به حالت اولیه باز می گردد. برای افزایش دائمی سایز بهتر است از دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی مردان استفاده نمایید.

اسپری بزرگ کننده

ثمین طب افتخار دارد اعلام نماید که تمامی محصولات ارائه شده در این وبسایت اورجینال بوده و دارای ضمانت تاثیر گذاری می باشند و در صورتی که خریدار در هر مرحله ای از خرید (البته قبل از باز کردن پلمپ محصول) از خرید خود منصرف گردید می تواند خرید را کنسل کرده و عین مبلغ خود را بازپس گیرد.

در ضمن با اطمینان از کیفیت محصولات ارائه شده اعلام می داریم ؛ در صورتی که پس از استفاده از محصول خریداری شده ، آن محصول تاثیر گذاری نداشته باشد با کمال احترام محصول را پس گرفته و وجه شما را به صورت کامل به شما بر میگردانیم.

مطمئنن هیچ یک از فروشندگان دارویی در سراسر ایران این اطمینان را از کیفیت محصولاتشان نداشته و طبیعی است که نمی توانند چنین گارانتی و ضمانتی به خریداران ارائه نمایند. اما ما به علت تهیه محصولات ۱۰۰ درصد اورجینال و اطمینان از تاثیر گذاری حتمی محصولاتمان ضمانت فوق را به مشتریان ارائه می دهیم.

قیمت قبلی: ۷۵۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۶۵۰۰۰ تومان

خرید محصول

اسپری ویگا

در مورد اسپری ویگا ارائه شده توسط ثمین طب به موارد زیر دقت نمایید :

اسپری تاخیری ویگا ، ساخت آلمان بوده و دارای هولوگرام لیزری شرکت سازنده می باشد.

اسپری تاخیری ویگا دارای دوز ۵۰۰۰۰ بوده و روی بسته و خود محصول نیز به وضوح دوز آن قید شده است.

روی بسته این محصول که پلمپ کامل است تاریخ تولید و انقضای معتبر ذکر شده و لازم به ذکر است که محصول ارائه شده در سال ۲۰۱۸ تولید شده است.

استفاده از این محصول هیچ گونه عوارضی ایجاد نمی کند و از نظر سلامتی کاملا ایمن است.

اسپری بزرگ کننده ویگا در حجم ۴۵ میلی لیتر تولید شده است.

دوز ۵۰۰۰۰ این محصول در بعضی موارد با نام سوپر ویگا نیز مشهور است.

اسپری تاخیری

در هنگام استفاده از اسپری تاخیری به نکات زیر توجه نمایید:

  • نیم ساعت قبل از شروع رابطه از اسپری استفاده نمایید
  • از اسپری نمودن به مجرای ادراری بپرهیزید
  • حتما قبل از شروع رابطه آلت را بشویی و یا از کاندوم استفاده نمایید تا تاثیر اسپری به شریکتان منتقل نشود
  • کافیست یک الی دو پاف روی سر آلت اسپری نمایید و از اسپری نمودن به بیضه و … اجتناب نمایید

قیمت قبلی: ۷۵۰۰۰ تومان

قیمت محصول اورجینال: ۶۵۰۰۰ تومان

خرید محصول

اسپری تاخیری ویگا


برای سفارش آنلاین این محصول از فرم زیر استفاده نمایید:


3.8/5 (4 Reviews)

1 دیدگاه دربارهٔ «اسپری تاخیری و بزرگ کننده و کلفت کننده ویگا»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *